NOVINKA – Ocuvite Lutein Premium

Rodinka produktov Ocuvite nedávno do svojich radov privítala novinku v podobe výživového doplnku Ocuvite Lutein Premium. Uvedený výživový doplnok obsahuje ešte vyššie množstvo karotenoidov pre podporu vášho dobrého a ostrého zraku.

Všetky produkty Ocuvite boli vyvinuté na základe vedeckých poznatkov a nebolo tomu inak ani pri Ocuvite Lutein Premium. Výživový doplnok Ocuvite Lutein Premium obsahuje vitamíny, minerály a karotenoidy (vitamín C, vitamín E, zinok, selén, luteín, zeaxantín), pričom zinok prispieva k udržaniu normálneho zraku. Vitamín C, vitamín E, zinok a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Antioxidanty luteín a zeaxantín sa nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice, ktorá je zodpovedná za ostré videnie. Len tieto dva karotenoidy sa ukladajú v očnej sietnici (v žltej škvrne). Keďže si ich naše telo nevie samo vytvoriť, prísun týchto minerálov do organizmu je kľúčový. Ich úlohou je filtrovať škodlivé vysokoenergetické vlnové dĺžky zo svetla a chrániť tak bunky očí. Antioxidačné živiny ďalej neutralizujú voľné radikály (nestále molekuly), ktoré sa spájajú s oxidačným stresom a poškodením sietnice. Luteín a zeaxantín tiež znižujú riziko makulárnej degenerácie spájajúcej sa s vekom. Je potvrdené, že užívanie kvalitných výživových doplnkov znižuje riziko rozvoja neskoršej makulárnej degenerácie spájajúcej sa s vyšším vekom.

Ocuvite Lutein Premium obsahuje v jednej tablete vyššie množstvo luteínu aj zeaxantínu, aj preto ešte lepšie vyživuje centrálnu oblasť sietnice a podporuje tak vaše dobré a ostré videnie.

Jedna tableta Ocuvite Lutein Premium obsahuje:
Luteín 12 mg
Vitamín C 60 mg
Vitamín E 8,8 mg
Zinok 5 mg
Zeaxantín 1 mg
Selén 20 μg

ocuvite premium krabicka

Môžete zakúpiť na Pilulka.sk >>

button pilulka small

 

Zdieľať na