Otázky a odpovede

Pre koho sú určené výživové doplnky Ocuvite?

Výživové doplnky môžu užívať všetci dospelí (okrem kontraindikovaných-viď otázka 4). Najviac však výživné látky v Ocuvite pomôžu ľuďom s pribúdajúcim vekom, fajčiarom či obéznym ľuďom ako aj tým, ktorí svoj zrak namáhajú nadpriemerne. Odporúča sa užívať aj ako celková prevencia pred zhoršením zraku.

Ako dlho môžem Ocuvite užívať a za akú dobu uvidím prvé výsledky?

Keďže sú produkty Ocuvite kategorizované ako výživové doplnky, ich užívanie môže byť dlhodobé, pokojne aj niekoľkomesačné. Prvé výsledky môžete vidieť po niekoľkých týždňoch, avšak všetko závisí od zdravotného stavu vášho zraku. U niektorých užívateľov nemusí prísť k zlepšeniu zraku, avšak pozastaví sa jeho zhoršovanie.

Môžem podporiť zlepšenie zraku užívaním aj ďalších prípravkov okrem Ocuvite?

Nie je to potrebné. Zloženie výživových doplnkov je špeciálne navrhnuté na základe vedeckých poznatkov pre optimálnu podporu zraku, očí a hlavne výživu a ochranu sietnice. Užívanie iných prípravkov s podobným zložením preto nemá zmysel.

.

Ako najlepšie užívať výživové doplnky Ocuvite?

Ocuvite nie je určený pre deti, tehotné ženy a ženy počas dojčenia. Tablety užívajte počas alebo tesne po jedle, žiadne špecifické interakcie s jedlom či nápojmi nie sú známe. Ojedinele sa môže vyskytnúť alergická alebo precitlivená reakcia na niektorú zo zložiek obsiahnutých vo výživovom doplnku, vtedy sa hneď poraďte s lekárom. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Príbalový leták.

Čo presne Ocuvite vyživuje?

Výživové doplnky Ocuvite svojím zložením kopírujú potreby dospelého človeka na kvalitnú výživu očí a teda ostrého zraku. Ostrosť zraku úzko súvisí so sietnicou a konkrétne žltou škvrnou (makulou). S pribúdajúcim vekom sa môžete stretnúť s oslabeným videním a vtedy potrebujete oči podporiť výživou, aby si svoju funkciu plnili čo najlepšie a čo najdlhšie. Ocuvite výživové doplnky obsahujú vyváženú kombináciu karotenoidov (luteín a zeaxantín), zinku, selénu a vitamínov C a E.

Napísali o nás
Chcete sa dozvedieť viac o očných kvapkách Ocuvite? Ak hľadáte ďalšie zaujímavé informácie, recenzie či skúsenosti s užívaním, prečítajte si, čo o nás písali média.
Vaše skúsenosti s Ocuvite
Prečítajte si, aké majú užívatelia Ocuvite skúsenosti a možno sa aj vy inšpirujete, či je ten správny výživový doplnok pre vás