Otázky a odpovede

Pre koho sú určené výživové doplnky Ocuvite*?

Výživové doplnky Ocuvite* môžu užívať všetci dospelí (okrem kontraindikovaných-viď otázka 4). Najviac však výživné látky v Ocuvite* pomôžu ľuďom s pribúdajúcim vekom, fajčiarom či obéznym ľuďom ako aj tým, ktorí svoj zrak namáhajú nadpriemerne. Odporúča sa užívať aj ako celková prevencia pred zhoršením zraku.

Ako dlho môžem Ocuvite* užívať a za akú dobu uvidím prvé výsledky?

Keďže sú produkty Ocuvite* kategorizované ako výživové doplnky, ich užívanie môže byť dlhodobé, pokojne aj niekoľkomesačné. Prvé výsledky môžete vidieť po niekoľkých týždňoch, avšak všetko závisí od zdravotného stavu vášho zraku. U niektorých užívateľov nemusí prísť k zlepšeniu zraku, avšak pozastaví sa jeho zhoršovanie.

Môžem podporiť zlepšenie zraku užívaním aj ďalších prípravkov okrem Ocuvite*?

Nie je to potrebné. Zloženie výživových doplnkov je špeciálne navrhnuté na základe vedeckých poznatkov pre optimálnu podporu zraku, očí a hlavne výživu a ochranu sietnice. Užívanie iných prípravkov s podobným zložením preto nemá zmysel.

Ako najlepšie užívať výživové doplnky Ocuvite*?

Ocuvite* nie je určený pre deti, tehotné ženy a ženy počas dojčenia. Tablety užívajte počas alebo tesne po jedle, žiadne špecifické interakcie s jedlom či nápojmi nie sú známe. Ojedinele sa môže vyskytnúť alergická alebo precitlivená reakcia na niektorú zo zložiek obsiahnutých vo výživovom doplnku, vtedy sa hneď poraďte s lekárom. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Príbalový leták.

Čo presne Ocuvite* vyživuje?

Výživové doplnky Ocuvite* svojím zložením kopírujú potreby dospelého človeka na kvalitnú výživu očí a teda ostrého zraku. Ostrosť zraku úzko súvisí so sietnicou a konkrétne žltou škvrnou (makulou). S pribúdajúcim vekom sa môžete stretnúť s oslabeným videním a vtedy potrebujete oči podporiť výživou, aby si svoju funkciu plnili čo najlepšie a čo najdlhšie. Výživové doplnky Ocuvite* obsahujú vyváženú kombináciu karotenoidov (luteín a zeaxantín), zinku, selénu a vitamínov C a E.

*výživový doplnok

lutein premium
ocuvite complete
lutein premium