Vaše skúsenosti

Prečítajte si, aké skúsenosti majú užívatelia s výživovými doplnkami Ocuvite a možno sa aj vy inšpirujete, či je ten správny aj pre vás.

Ako diabetik musím dbať o kvalitný zrak. Tento preparát mi v tom pomáha už niekoľko rokov. Všetci, ktorí sú kvôli svojmu ochoreniu ohrození retinopatiou by mali Ocuvite užívať. Pri diabete ide o jedno z najčastejších ochorení oka a ohrozená býva väčšina diabetikov. Mohol by štát alebo poisťovňa na prevenciu finančne prispievať.

Vlaďka

Heureka.cz

Ocino používa Ocuvite dlhšiu dobu a pozoruje zlepšenie. Preto maminka rozhodla, že prospeje celej našej okuliarovej rodine. A všetci – keďže máme radosť z ocinovej radosti – do toho ideme. S očakávaním a optimizmom.

Ivan

Heureka.cz

Ocuvite som kúpila pre moju babičku, ktorá si ho obľúbila a kvôli silnej cukrovke má problémy so zrakom. S týmto prípravkom sa jej darí zrak zachovať v dobrej kondícii, stále veľa číta aj keď už má 92 rokov.

Hanka

Heureka.cz

Ocuvite užívam ako doplnok pri liečení môjho zraku (degenerácia makuly a zadného pólu). Je vhodný pre túto liečbu.

Sláma

Heureka.cz

Každopádne sa mi za posledných päť rokov, čo Ocuvite užívam, zrak nezhoršil, čo je v seniorskom veku výhoda. Okuliare potrebujem len na čítanie.

Kamil

Heureka.cz

Pomáha, rozjasňuje… Odporúčam.

Pablo

Heureka.cz

Ocuvite užívam už 5 mesiacov na odporúčanie očnej lekárky. Pri kontrole sa degenerácia sietnice sa zastavila. Preto odporúčam nákup aj ostatným s podobným ochorením.

Gabriela

Heureka.sk

Veľmi prospešný a odporúčam ho aj ako vhodný produkt na prevenciu. Naozaj pomáha zaostriť a je dobrý aj pri makulárnej degenerácii.

Michal

mojalekaren.sk

Kvalitný výrobok, som presvedčený, že mi dosť pomohol. Užívam ho dlhodobo. Odporúčam všetkým vo svojom okolí.

Ľudo

Heureka.cz

Ocuvite je vhodný pre ľudí s VPDM.

Klára

Heureka.sk

Do zdravia očí sa oplatí investovať. Ja som ho brala tiež, je dobrý, keď niekto trpí sivým zákalom. Ale je to len doplnok stravy a zrak nevylieči. O svoj zrak sa treba starať, jest ovocie a zeleninu, nepozerať stále do televízora ci počítača, v lete nosiť okuliare a chodiť na preventívne prehliadky. Ocuvite je odskúšaný prípravok.

Alexej.sk

Porada.sk

Mám sivý aj zelený zákal. So zeleným zákalom viem, že nič neurobím okrem užívania kvapiek, ale sivý zákal ostal stále v rovine, že ešte nie je vyzretý na operáciu, tak dúfam, že ešte dlho nebude a už sú to tri roky čo užívam Ocuvite.

Vlado

Heureka.sk

Pokiaľ ide o praktické skúsenosti a referencie, výživový doplnok Ocuvite Lutein forte je jednou z najznámejších značiek voľne dostupných prípravkov na výživu očí a podporu zraku. Vidíme to podľa veľkého množstva komentárov od užívateľov, väčšina z nich je navyše veľmi pozitívna a to je dobrá správa pre výrobok aj vás.

Výživový doplnok Ocuvite Lutein forte užívajú ľudia predovšetkým z dôvodu kvalitného zloženia, ktoré pomáha na výživu očí a sietnice, ale aj na podporu ostrosti zraku a celkovo dobrého stavu očí. Používa sa aj na únavu očí a ich ochranu.

Prípravok je ako jeden z mála odporúčaný aj lekármi a to práve pre svoj kvalitný obsah a bezproblémové užívanie. Dôležité je dlhodobejšie dávkovanie, niektorí ľudia výživový doplnok Ocuvite Lutein forte užívajú aj rok alebo viac. Veľkým plusom je aj výber viacerých balení a celkovo prijateľná cena, či už v pomere k zloženiu alebo oproti konkurencii.

lutein premium
ocuvite complete
lutein premium