Bonusový program

bonusové programy

Pre zdravé oči je dôležité dostávať živiny pravidelne a dlhodobo. Aj preto sme sa rozhodli našich verných zákazníkov odmeniť Ocuvite bonusovými programami. Vďaka obom bonusovým programom, ktoré sa dajú aj kombinovať, môžete získať ďalšie výživové doplnky Ocuvite na podporu dobrého zraku úplne zadarmo.

Princíp finančného zvýhodnenia je pri oboch prípravkov rovnaký, malé rozdiely sú iba v spôsobe, ako sa zbierajú bonusové body. Pri Ocuvite Luteín forte* zbierate samolepky, pri Ocuvite Complete* zbierate čiarové kódy. Obidva bonusové programy je možné vzájomne kombinovať, dôležité je preukázať zakúpenie terapie na 6 mesiacov.

Bonusový program Ocuvite Lutein forte*

V každej škatuľke Ocuvite Lutein forte* sa nachádzajú bonusové body vo forme samolepiek. V menšom balení Ocuvite Lutein* forte s 30-timi tabletami sa nachádza 1 bonusový bod, čiže len 1 samolepka, vo väčšom balení so 60-timi tabletami nájdete až 2 bonusové body, čiže 2 samolepky.

Za 6 bonusových bodov (6 samolepiek) získate jedno menšie balenie Ocuvite Lutein forte* s 30-timi tabletami zdarma.

Ako postupovať?

  • Oddeľte bonusový kupón od škatuľky.
  • Snímte bonusový bod (samolepku) zo škatuľky a nalepte ho na bonusový kupón.
  • Samolepky z ďalších balení Ocuvite Lutein forte* postupne naliepajte, až kým nebude bonusový kupón celý vyplnený (spolu 6 samolepiek).
  • Kompletne vyplnený kupón zašlite na adresu našej spoločnosti. Poštovné za zaslanie kupónu hradí zákazník. Adresa:

Bausch + Lomb

(súčasť PharmaSwiss Česká republika s.r.o.)

Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Česká republika

  • Ocuvite Lutein forte* s 30-timi tabletami zdarma vám zašleme približne do 1 mesiaca od doručenia kupónu na našu adresu. Poštovné za zásielku s bonusovým balením hradí naša spoločnosť.
  • Na bonusovom balení, ktoré dostávate zdarma, sa bonusový bod (samolepka) nenachádza.

Bonusový program Ocuvite Complete*

Na každej škatuľke sa nachádza čiarový kód. Nižšie nájdete konkrétne vyobrazenie čiarových kódov pre menšie aj väčšie balenie Ocuvite Complete*. Za 6 čiarových kódov z menšieho balenia Ocuvite Complete* s 30-timi kapsulami alebo za 3 čiarové kódy z väčšieho balenia Ocuvite Complete* so 60-timi kapsulami získate 1 menšie balenie Ocuvite Complete* s 30-timi kapsulami zdarma.

Čiarový kód pre menšie balenie Ocuvite Complete* (30 kapsúl):

Čiarový kód pre väčšie balenie Ocuvite Complete* (60 kapsúl):

Ako postupovať?

  • Vystrihnite 6 čiarových kódov zo škatuľky menšieho balenia Ocuvite Complete* (30 kapsúl) alebo 3 čiarové kódy z väčšieho balenia Ocuvite Complete* (60 kapsúl) alebo akúkoľvek kombináciu, ktorá bude potvrdzovať nákup 6 mesačnej terapie (napríklad 4 kódy z menších balení a 1 kód z väčšieho balenia alebo 2 kódy z menších balení a 2 kódy z väčších balení).
  • Nalepte čiarové kódy na papier a odošlite na adresu našej spoločnosti. Poštovné za zaslanie čiarových kódov hradí zákazník. Adresa:

Bausch + Lomb

(súčasť PharmaSwiss Česká republika s.r.o.)

Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Česká republika

  • Ocuvite Complete* s 30-timi kapsulami zdarma vám zašleme približne do 1 mesiaca od doručenia kupónu na našu adresu. Poštovné za zásielku s bonusovým balením hradí naša spoločnosť.
  • Na bonusovom balení, ktoré dostávate zdarma, je čiarový kód znehodnotený, takže ho nemôžete využiť pre ďalší bonusový program.

Ako kombinovať bonusové programy

Bonusový program Ocuvite Lutein forte* je možné kombinovať s bonusovým programom Ocuvite Complete*.

Môžete napríklad zaslať 3 bonusové body (samolepky) z balenia Ocuvite Lutein forte* a 3 čiarové kódy z menšieho balenia Ocuvite Complete* (30 kapsúl). Možností, ako obidva programy kombinovať je samozrejme veľa, zásadným pravidlom je preukázať, že ste si zakúpili terapiu produktmi Ocuvite* na 6 mesiacov.

Pri kombinovaní oboch programov nám nezabudnite napísať, ktorý z produktov Ocuvite* si želáte zaslať ako bonusové balenie, inak vám zašleme Ocuvite Complete*.

Zároveň vás prosíme o trpezlivosť s vybavovaním bonusových zásielok. Bežne ich vybavujeme do 1 mesiaca od doručenia vyplneného kupónu alebo čiarových kódov na našu adresu. Ak by ste náhodou v určenej dobe zásielku od nás nedostali, prosíme vás, aby ste nás kontaktovali na e-mailovej adrese info@ocuvite.cz alebo na telefónnom čísle +421 2 3233 4900 kvôli reklamácii.

*výživový doplnok

Zakúpiť na Pilulka.sk

button pilulka small